Vági Márton látja el az Állami Privatizációs és Vagyonkezelő (ÁPV) Rt.-nél a privatizációért felelős tranzakciós vezérigazgató-helyettesi feladatokat november 20-tól - tájékoztatott a társaság. A közlemény szerint az eddigi vezérigazgató-helyettes, Fülöp János Róbert személyes okokkal indokolta távozását, munkaviszonya közös megegyezéssel szűnik meg. Vági Márton két éve dolgozik a vagyonkezelő szervezetnél, eddig az Energetikai és Infrastruktúra Igazgatóság vezetője volt.
