BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Telenoré a Pannon GSM száz százaléka

2001. október 29. hétfő, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Telenor 100 százalékos tulajdonába került a Pannon GSM Távközlési Rt., miután a norvég társaság a holland KPN-nel, a dán Teledanmarkkal és a finn Sonerával aláírta a magyar cég adásvételéről szóló végleges vásárlási szerződéseket (NAPI Gazdaság, 2001. július 27., 1. oldal) - közölte a Pannon GSM hétfőn. A Telenor 1,002 milliárd eurót fizetett a Pannon GSM 74,22 százalékos tulajdoni hányadáért. A norvég cégnek korábban 25,78 százalékos tulajdonrésze volt a Pannon GSM-ben.
(NAPI)

Diószegi József
Diószegi József

Ez is érdekelhet