BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Danone „újraiparosítaná” győri gyárát

2001. április 19. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A francia Danone élelmiszer-ipari konszern tulajdonában lévő Győri Keksz Kft. közleményben tudatta lapunkkal, hogy a termelés Győrből Székesfehérvárra való áthelyezése azért indokolt, mert az elmúlt öt évben számos új szereplő jelent meg a magyar kekszpiacon, és ebben a helyzetben a Győri Keksz elveszítette nyereségességét, s kapacitásainak csak 30 százalékát tudja kihasználni. A kft. vezetősége hangsúlyozza: az illetékes hatóságokkal szoros együttműködésben a Danone előnyben részesítené a győri üzem újraiparosítását.
Sz. I. M.
(A Danone-nal kapcsolatos további cikkünket lásd a 8. oldalon.)

Szegő Miklós Iván
Szegő Miklós Iván

Ez is érdekelhet