A takarékos vezetés világbajnoka, Gerhard Plattner tavaly év vége felé (NAPI Lendület, 2005. november 28., II. oldal) Hamburgból indulva 30 európai országon át, összesen 18 051 kilométert tett meg egy Skoda Fabia 1.4 TDI-vel, amivel teljesítette kitűzött takarékossági célját. Az ecotúrán üzemanyagra kevesebb, mint 1000 eurót szánt, s az út végére 745,77 eurós üzemanyagszámla jött össze. Az 51 kW-os, vagyis 70 lóerő teljesítményű dízel Skoda átlagban 3,94 liter üzemanyagot fogyasztott 100 kilométerenként, úgy, hogy a több hegyi szakaszt, illetve hó borította utakat tartalmazó túrán 81,88 km/óra átlagsebességet ért el.
A teszttel Plattner bebizonyította, hogy nem szükségszerűen akadályozza a forgalmat az, aki ügyel a fogyasztásra, miközben a Fabia menetteljesítményei nem maradnak el a „normálistól”, az autót kedvezőtlen útviszonyok között is lehet úgy vezetni, hogy az átlagfogyasztás ne haladja meg a 4,7 liter/100 kilométeres értéket.
Plattner takarékossági receptje a következő: „Vezessünk körültekintően, hiszen amikor a fékpedálra lépünk, minden egyes alkalommal energiát vesztünk. Piros lámpánál érdemes leállítani a motort, ha 20 másodpercnél hosszabb ideig kell várakoznunk a zöldre”. Plattnernek gyakrabban kellett a szélvédőmosó folyadékot utántöltenie, mint tankolnia, s olajcsere miatt is csak egyszer kellett megszakítani az útját a 15 ezredik kilométernél.
Az Európa-vándort útja során egy dolog akadályozta: egy komp, amely motorhibája miatt nem tudta átszállítani Plattnert és a Fabiát Írországba. Mivel az útiterv rendkívül szoros volt, Plattner nem késlekedhetett, ezért az írországi autózásról le kellett mondania. Az itt elmaradt kilométereket a kontinensen pótolta.
Plattner eredetileg az 1000 euróból megmaradt összegből csupán egy üveg pezsgőt szeretett volna vásárolni, ám a hamburgi Shell-töltőállomáson – ahol utoljára tankolt – akár több üveg kiváló minőségű pezsgőre is futotta volna a maradékból.
