BUX 139339.63 0,03 %
OTP 45130 -0,38 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Megnyílt régiónk legnagyobb Volvo-márkakereskedése

2005. december 29. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Nemcsak Székesfehérvárott és Magyarországon, hanem a kelet-közép-európai régióban is egyedülálló az az új, 4200 négyzetméteren kialakított Volvo-márkakereskedés és nyolcállásos szervizkomplexum, amelyet az Ivanics Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. építtetett. Ugyancsak újdonságnak számít, hogy térségünkben ez az első olyan márkaszalon, amelyet a Volvo Car Corporation új belsőépítészeti szabványának megfelelően rendeztek be. A beruházás összköltsége mintegy 400 millió forint volt, amit részben hitelből finanszírozták. Az új Volvo-kereskedés tulajdonosai, Ivanics Lajos és felesége, Ivanics Zita immár három évtizede foglalkoznak a svéd márkával. A budapesti Volvo-bázison 1991, a székesfehérvári telephelyen pedig 1992 óta értékesítik, illetve javítják az új és használt Volvókat.

Bubrik Gáspár
Bubrik Gáspár

Ez is érdekelhet