A jelenlegi, közepesnek minősíthető árakból kiindulva kedvező lehet az idei dinnyeszezon a magyar termelőknek, ugyanakkor a fogyasztás és a termés igen érzékenyen reagál az időjárás változásaira, így biztosat nem lehet mondani – fogalmazott lapunknak Mártonffy Béla, a Magyar Zöldség-gyümölcs Szakmaközi Szervezet és Terméktanács ügyvezető igazgatója. A szezon körülbelül 10 nappal később, július 10-én indult Magyarországon, úgy, hogy erre az időpontra elfogyott a korai mediterrán áru mind a belső, mind az exportpiacokon. Az időbeli csúszás miatt kissé bizonytalan árakkal indult a szezon, a mostani jó keresleti és kínálati viszonyok közepette azonban beállhat egy közepes árszint: ez a hazai értékesítésben 45, az exportban pedig 35–38 forintos kilogrammonkénti árat jelent.
A mennyiségeket tekintve mintegy 20 százalékos terméskiesésről lehet beszélni, a tavaszi hűvös időjárás miatt a lehetséges termőterület ötöde veszett el. A szezon végéig így várhatóan 220-230 ezer tonna dinnyét szednek fel, ebből – jó idő esetén – 40 ezer tonna fogyhat el Magyarországon, a többit pedig Csehországban, Lengyelországban, a Baltikumban és a skandináv országokban értékesítik. Mártonffy szerint a július közepén tapasztalt hideg idő egyhetes kiesést okozott a termelőknek mind a felszedést, mind a fogyasztást illetően. Az ilyen típusú depressziós időszakokat azonban még ellensúlyozhatja egy esetlegesen kedvező szeptemberi időjárás, ami a jó fogyasztást és a növény regenerálódását egyaránt segítené.
Mártonffy elmondta, hogy egy-egy rossz időszak után az exportpiacok kereskedői gyakran hamis minőségi kifogásokra hivatkozva akarnak árcsökkentést elérni. Az ilyesfajta kereskedelmi manipuláció ellen a termelők és a külkereskedők együttes fellépésével lehet védekezni – tette hozzá a szakértő. A jellemzően 3–6 kilogrammos darabokat tartalmazó exportkínálatban egyébként évről évre nő a prémium termékek, vagyis a mag nélküli fajták, valamint a tisztított és válogatott, kartondobozos kiszerelésű dinnyék aránya.
