Az alma betakarítása az elmúlt időszakban folyamatos volt, s mostanra lényegében már befejeződött. Aki le akarta szedni, leszedte, aki a fán akarta hagyni, otthagyta – fogalmaz sommásan Kovács Lajos, az Alma Terméktanács informatikai vezetője. Szinte minden megyéből jelezték – teszi hozzá –, hogy több-kevesebb almát nem takarítottak be. Heves megyében például 20–40 hektár közötti területet hagytak ott, míg Győr-Moson-Sopron megyében ezer, Szabolcsban pedig több ezer tonna gyümölcsöt nem raktároztak be a termelők.
A passzivitásnak persze megvan az oka. A Földművelésügyi és Vidékfejlesztési Minisztérium (FVM) adatai szerint a léalma – más néven ipari alma – kilogrammjáért a feldolgozók, illetve a felvásárlók csak 8–12 forintot fizettek. Tavaly még 19–25 forint volt az átvételi ár – emlékeztet Kovács Lajos. Azzal az agrártárcánál is tisztában vannak, hogy az ipari minőséget a gazdák egy része ezért hagyta a fán vagy a fa alatt, ez az átvételi ár ugyanis csak a betakarítási költségeket fedezte volna. Sok termelő várható árbevétele az önköltség felét sem éri el, így sokan érdeklődnek az ültetvény-kivágási támogatások után – tájékoztatnak a minisztériumban.
Még az sem biztos, hogy az ígért selejtezési támogatásból lesz valami – mondja a terméktanácsi szakértő. Az önköltség a terméktanács becslése szerint 25-30 forint körülire várható, 10-15 százalékkal többre, mint a tavalyi 25-28 forint. Az almatermelők idén csak az ipari alma kapcsán több milliárd forint veszteséget szenvednek – hívja fel a figyelmet Kovács Lajos. A szakember a 10–15 százalékos költségnövekedés mellett a 670 ezer tonna össztermésből 480 ezer tonna léalmaterméssel, s kilogrammonként 10-12 százalékkal alacsonyabb árakkal számol, mint tavaly.
Az agrártárca szakértői szerint a helyzetet nehezíti, hogy sok termelő átmeneti tárolóba helyezi el a termést, azokban pedig – figyelembe véve az átlagosnál sokáig melegebb időjárást is – a tárolási veszteség igen nagy, és az értékesítés a későbbiekben is bizonytalan. A betárolási kedv alacsony, a hűtőházzal rendelkezők a tavalyi negatív tapasztalatok miatt kevés almát tárolnak csak be. A termelők „szedd magad”-értékesítéssel (kilogrammonként 30–60 forintos árakkal) próbálják csökkenteni a veszteségeiket. A bevásárlóközpontokban – a magyarországi kínálati piac ellenére – erőteljes a hazainál gyengébb minőségű külföldi alma kínálata. Ez pedig – és a szaktárcánál ezt is elismerik – az egységes koncepció, illetve a marketing teljes hiányára figyelemmel nemcsak egyes termelőket, hanem az előző évtized ígéretes fejlesztéseit is tönkreteheti.
