A ma megszavazandó intézkedés csomag biztosítja a bevételi oldal egyensúly helyzetét 2007-ben és a kormány egyéb intézkedéseivel együtt lehetővé teszi, hogy Magyarország 2008-ban dönthessen a z euró bevezetés dátumáról - jelentette be a miniszter. Hozzá tette idén még legfeljebb egy adónem az ingatlanadó 2008-as bevezetését fontolják meg.
