Mától Szikora János az adóhivatal elnöke - jelentette be Draskovics Tibor pénzügyminiszter az APEH-ben tartott tájékoztatóján, ahol jelen volt a leköszönő elnök, Király László György is. Draskovics hozzátette: hatékonyabb gyorsabban reagáló szervezetet szeretne, s szerinte ez a társadalom elvárása is. A volt elnök a PSZÁF legfőbb döntéshozó szerve, a felügyeleti tanács tagjaként folytatja munkáját.
2005. március 1. kedd, 09:28
