BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Letörött egy áramszedő - tovább tart az út Cegléd felé

Estig 15-20 perccel hosszabb menetidőre kell számítani a ceglédi vonalon, a késések csökkentéséért a lajosmizsei S21-es vonatok a Nyugati pályaudvar helyett Kőbánya-Kispesten fordulnak - tájékoztatta a Mávinform sajtóügyeletes az MTI-t.

2019. augusztus 27. kedd, 11:45

Fotó: Napi.hu / Szász Péter
Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Váczi Viktor közölte: több monori S50-es járat is kimarad a menetrendből, miután a pestszentlőrinci állomáson felújítási munkálatok miatt csak az egyik vágányon halad a forgalom.

A késések oka, hogy a Nyugati pályaudvar kivezető pályaszakaszán reggel 9-kor letörött egy Szegedre induló vonat áramszedője, ezért a Nyugati pályaudvar és Zugló megállóhely között a vonatok csak egy vágányon közlekedhetnek. A vonat áramszedőjét megjavították és 110 perces késéssel indult tovább Szeged felé, de a felsővezetékek vizsgálata jelenleg is tart.

Szepesi Anita
Szepesi Anita

Ez is érdekelhet