BUX 139098.17 -0,15 %
OTP 45290 -0,02 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Éles gránát miatt zárták le Ásotthalmot

Helyre állt a forgalmi rend.

2019. április 11. csütörtök, 18:41

Fotó: Napi.hu / Szabó Dániel
Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Újra működik az ásotthalmi határátkelőhely, miután a tűzszerészek hatástalanították azt a gránátot, amelyet egy idős férfi adott át a beléptetését végző rendőrnek csütörtök délután - tájékoztatta Szabó Szilvia, a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-t.

A 86 éves férfi 14 óra körül jelentkezett belépésre az átkelőn. Az iratokat követően egy gránátnak látszó tárgyat is átadott a határrendésznek azzal, hogy szeretné beszolgáltatni. A férfi ellen robbanóanyaggal vagy robbantószerrel visszaélés miatt indult eljárás - tudatta a százados.

Szabó Dániel
Szabó Dániel

Ez is érdekelhet