BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Leszakadt a felsővezeték - nem jár vonat Százhalombatta és Pusztaszabolcs között

Pótlóbuszok szállítják az utasokat a Budapest-Pusztaszabolcs vasútvonalon, mert leszakadt a felsővezeték - közölte a Mávinform vasárnap délután az MTI-vel.

2018. szeptember 16. vasárnap, 17:30

Fotó: Napi.hu / Szabó Dániel
Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A tájékoztatás szerint Iváncsa állomáson vágányzári munkavégzés közben a kivitelező egyik gépe leszakította a felsővezetéket, ezért Százhalombatta és Pusztaszabolcs között nem közlekednek a vonatok.

Az arra utazók hosszabb menetidővel számoljanak, a vonatközlekedésről ajánlatos tájékozódni a Vonatinfón - írták.

Képünk illusztráció, forrása: Napi.hu/Szabó Dániel.

K. Gergely Kiss
K. Gergely Kiss

Ez is érdekelhet