BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Riasztották a katasztrófavédőket - ammónia szivárgott

Ammónia szivárgott Orosházán egy cég telephelyénél.

2018. április 29. vasárnap, 15:14

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az MTI képein a katasztrófavédelem vegyvédelmi ruhás munkatársai láthatók egy élelmiszeripari cég orosházi telephelyénél, ahol ammónia szivárgott az olajleválasztó rendszer meghibásodása miatt április 29-én.

A tűzoltók a szivárgást megszüntették, lakosságvédelmi intézkedésre nem volt szükség - jelentette az állami hírügynökség.

A képek forrása: MTI Fotó/Rosta Tibor.

Domokos Erika
Domokos Erika

Ez is érdekelhet