BUX 139098.17 -0,15 %
OTP 45290 -0,02 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Duplázott a Wizz Debrecenben

Egy év alatt csaknem megduplázta debreceni forgalmát a Wizz Air - mondta Vásárhelyi Gábor, a légitársaság kommunikációs igazgatója.

2016. december 16. péntek, 13:03

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Wizz Air debreceni bázisának egyéves születésnapja alkalmából tartott sajtótájékoztatón az igazgató közölte: november végéig mintegy 260 ezer utas repült a légitársasággal.

A Wizz Air 2017 tavaszától bővíti debreceni kínálatát, március 26-ától hetente kétszer közlekednek majd gépek Debrecen és az izraeli Tel-Aviv között.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet