BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Akadozik a Telekom rendszere, dolgoznak a hiba elhárításán

Nem lehet telefonálni és a smst küldeni a Telekom rendszeréből - írja olvasói visszajelzések alapján a 444.hu.

2016. október 11. kedd, 10:10

Fotó: Napi Gazdaság / Katona Vanda
Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Ezen kívül a Magyar Telekom weboldala sem működik megfelelően, és bizonyos funkciók nem érhetőek el rajta. A cég azt írta egy közleményben, hogy dolgoznak a hibák elhárításán és a felhasználóik türelmét kérik - olvasható a 444.hu-n.

A Magyar Telekom ügyfeleinek egy része szórványosan hívásfelépülési hibát tapasztalhat - közölte a szolgáltató kedden délelőtt az MTI érdeklődésére. Hozzátették, hogy az ügyfelek döntő többsége számára a szolgáltatás zavartalanul működik.

A problémán dolgoznak, ugyanakkor az ügyfélszolgálati hívószámok elérésében is bizonytalanság tapasztalható, ezért megnövekedett várakozási idővel kell számolni az ügyfeleiknek - áll a Telekom írásos válaszában.

A cég lapunknak azt írta, hogy eddig csak hanghibáról érkezett bejelentés, a mobilinternet működik.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet