BUX 139331.15 0,02 %
OTP 45480 0,4 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Felavatta új látogatóközpontját a Vodafone

A mobiltechnológia legfontosabb innovációit, a jelen és jövő fejlesztéseit bemutató látogatóközpontot avatott fel a Vodafone Magyarország a budapesti székházában, ahol a látogatók betekintést nyerhetnek a Vodafone egyik legfontosabb irányító központjának működésébe.

2015. május 5. kedd, 18:58

Fotó: Napi Gazdaság / Marton Szilvia
Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A látogatóközpontot a Vodafone a 2012-ben megkezdett budapesti székház átalakítás utolsó fázisában hozta létre. A székház átalakításának elsődleges célja az volt, hogy a Vodafone jelentős részben a saját maga által ügyfeleinek is kínált okos megoldások használatával maga is igazi mobilirodává váljon.

A látogatóközpontban a Vodafone ügyfelei  ismerhetik meg a gépek közötti kommunikációt lehetővé tevő Machine-to-Machine megoldásokat, amelyek napról-napra egyre több gépet kapcsolnak össze a mobiltechnológia segítségével. Az M2M technológia az elkövetkezendő években várhatóan gyökeresen átalakítja a mindennapokat.

A látogatóközpontban közelebbről is megismerhető a 2014 őszén bevezetett Vodafone Iroda szolgáltatás, amellyel a Vodafone Magyarország virtuális szolgáltatóként belépett a vezetékes hangszolgáltatás piacára.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet