BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Hernádi kilépett az OTP-vezérkarából

Április elején felfüggesztette az OTP Bankban betöltött igazgatósági tagságát Hernádi Zsolt – írja a VS.hu.

2014. augusztus 20. szerda, 13:24

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A VS.hu találta meg az OTP negyedéves jelentésének egyik lábjegyzetében, hogy 2014. április 3-i kezdettel felfüggesztette Hernádi Zsolt igazgatósági tagságát. A lap úgy értesült: maga Hernádi kérte 2016-ig tartó megbízatása felfüggesztését, miután a horvát korrupcióellenes ügyészség március végén vádat emelt ellene a zágrábi bíróságon.

A VS.hu szerint a gesztussal Hernádi inkább elébe ment a kivédhetetlennek, mivel mindenképpen félre kellett volna állnia.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet