Korábban a Déli pályaudvar és a Deák Ferenc tér között váltóhiba miatt pótlóbuszok szállították az utasokat.
Csütörtök este a teljes vonalon nem közlekedtek a szerelvények a rádiókommunikációs rendszer hibája miatt.
Újra teljes vonalán közlekedik a 2-es metró - közölte a Budapesti Közlekedési Központ pénteken.
2014. július 25. péntek, 10:33

Korábban a Déli pályaudvar és a Deák Ferenc tér között váltóhiba miatt pótlóbuszok szállították az utasokat.
Csütörtök este a teljes vonalon nem közlekedtek a szerelvények a rádiókommunikációs rendszer hibája miatt.