BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Rövid ideig ingyenes lesz az e-útdíj

Rendszerfrissítés miatt szünetel az e-útdíj rendszer vasárnap hajnalban; azok a tehergépjárművek, amelyekre a kamionstop nem vonatkozik ebben az időszakban ingyen közlekedhetnek, az előre megváltott jegyek pedig visszaválthatók.

2013. szeptember 20. péntek, 15:53

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Rendszerfrissítés miatt szünetel az e-útdíj rendszer vasárnap hajnalban; azok a tehergépjárművek, amelyekre a kamionstop nem vonatkozik ebben az időszakban ingyen közlekedhetnek, az előre megváltott jegyek pedig visszaválthatók.

Az eredeti ütemterv alapján történő rendszerfrissítés miatt az Állami Autópálya Kezelő (ÁAK) Zrt. az elektronikus útdíjfizetési rendszert érintő üzemszünetet rendelt el a szeptember 22-én, vasárnap hajnali 1 és 5 óra közötti időszakra.

Az MTI-hez eljuttatott közlemény szerint ebben az időszakban a 7,5 tonna megengedett legnagyobb össztömeget meghaladó tehergépjárművekre kamionstop vonatkozik.

MTI-Eco
MTI-Eco

Ez is érdekelhet