BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

E-szolgáltatásokat fejleszt a Magyar Posta

A jelentős költséghatékonyságot eredményező elektronikus szolgáltatásait fejleszti az idén a Magyar Posta az Új Széchenyi Terv Elektronikus Közigazgatás Operatív Programban (EKOP) - jelentette be Szarka Zsolt, a cég vezérigazgatója szerdán sajtótájékoztatón, Budapesten.

2013. április 3. szerda, 12:43

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A 3 milliárd 250 millió forint hazai és uniós forrásból megvalósuló hibrid kézbesítési és konverziós rendszer kialakításával a papír alapú iratot elektronikussá, illetve az elektronikus küldeményt papír alapúvá tudják alakítani és továbbítani hitelesen.

A postai agora programban pedig 500 millió forint uniós és hazai forrásból a kétezer fő alatti 40 település postahelyén elektronikus ügyintézői pontokat alakítanak ki - tette hozzá a vezérigazgató.

A tervek szerint a bemutatott elektronikus postai szolgáltatások 2014. januárban indulnak.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet