BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Újabb stratégiai megállapodás jön ma

A nyolcadik stratégiai megállapodást írják alá ma a kormány és nagyvállalatok közötti együttműködésről: ezúttal a Microsoft Magyarországgal köt partnerségi egyezményt a kabinet.

2012. december 12. szerda, 08:27

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az eseményen beszédet mond Szijjártó Péter külügyi és külgazdasági államtitkár, valamint Papp István, a Microsoft Magyarország ügyvezető igazgatója. A kormány eddig a Coca-Colával, a Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Nyrt.-vel, az Alcoa-Köfém Kft.-vel, a Daimler AG-vel, valamint a Magyar Suzuki Zrt.-vel, a Hankook Tire Kft.-vel, a GE Hungary Kft.-vel kötött stratégiai megállapodást.

MTI-Eco
MTI-Eco

Ez is érdekelhet