BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Suzukiban újabb stratégiai partnert talált a kormány

Az ötödik stratégiai megállapodást írják alá ma a Parlamentben a kormány és nagyvállalatok között, ezúttal a Magyar Suzuki Zrt.-vel köt partnerségi egyezményt a kabinet.

2012. november 21. szerda, 07:43

Fotó: Dömötör Csaba / Katona Vanda
Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az eseményen beszédet mond Orbán Viktor miniszterelnök és Hisashi Takeuchi, a társaság vezérigazgatója.

Az első stratégiai partnerségi megállapodást a Coca-Colával kötötte a kormány, a másodikat a Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Nyrt.-vel, a harmadikat a székesfehérvári Alcoa-Köfém Kft.-vel, a legutóbbit pedig november 9-én a kecskeméti Mercedes-gyár tulajdonosával, a Daimler AG-vel.

MTI-Eco
MTI-Eco

Ez is érdekelhet