BUX 139185.47 -0,08 %
OTP 45330 0,07 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Elbocsátják a dolgozók kétharmadát Kapuváron

Erről döntött a kapuvári húsgyár - erősítette meg az MTI értesülését csütörtök reggel az üzem szakszervezeti vezetője.

2012. október 11. csütörtök, 10:52

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Pászli Tibor közlése szerint az üzemi tanács szerdán kapott tájékoztatást arról, hogy a munkaügyi központnak 212 fős létszámleépítést jelent be a tulajdonos; ez a Kapuvári Hús Zrt. teljes állománya.

A szakszervezeti vezető megjegyezte: attól tartanak, hasonló sorsra jut hamarosan a Kapuvári Bacon Kft. is.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet