BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Tovább terjeszkedik a magyar Audi

Felavatták az Audi Hungaria kísérleti motorgyártó központjának új épületét – áll a járműgyár pénteki közleményében.

2012. július 27. péntek, 17:01

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A több mint 2,8 milliárd forint értékű beruházás - amelynek célja a hatékonyság növelése és a folyamatok-optimalizálása - mintegy 30 új munkahelyet teremt a meglévő 90 mellé az év végéig.

Az új kísérleti motorgyártó központ \"optimális feltételeket teremt a fejlesztés és termelés hatékony együttműködéséhez. Ez különösen fontos új, hatékony motorjaink bevezetésénél\" - idézi a közlemény Achim Heinflinget, az Audi Hungaria motorgyártásért felelős ügyvezető igazgatóját. A közlemény szerint az új központban a munkatársak az új motorok sorozatgyártásra alkalmas fejlesztésével és a termelési folyamatok optimalizálásával foglalkoznak, kísérleti motorok építése, vizsgálata és sorozatgyártáshoz szükséges előkészítése folyik majd itt.

Az új, mintegy 7300 négyzetméteres épület a műszaki fejlesztés és gyártástervezés területeinek közvetlen szomszédságában épült. A kísérleti motorgyártó központ munkatársai nemcsak az Audi Hungaria és Audi AG projektjein dolgoznak, hanem a Volkswagen-konszerntől is kapnak megbízásokat.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet