BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Félmilliárdért fejleszt a Mezőgép

Több, mint félmilliárd forintért üzemcsarnokot épít és egy régit pedig felújít a nyíregyházi Nyír-Mezőgép Ipari, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.

2010. szeptember 23. csütörtök, 19:39

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A fémmegmunkálással foglalkozó, valamint papírgyártó, ásványkitermelő, cementipari és megújuló energiaforrások gépsorait gyártó cég 550 millió forintért épít egy 2800 négyzetméter alapterületű csarnokot, illetve felújít egy 6300 négyzetméter alapterületű régit az év végéig.

Donka János, az évi 2 milliárdos árbevételt elérő, százszázalékos magántulajdonban lévő, 2008-ban alakult kft. ügyvezető-igazgatója az MTI-nek elmondta: a fejlesztéssel 80 dolgozójuknak teremtenek korszerű munkafeltételeket, míg a másik üzemcsarnokban 40 új munkahelyet alakítanak ki.

MTI-Eco
MTI-Eco

Ez is érdekelhet