BUX 139473.61 0,45 %
OTP 45680 0,84 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Ősszel indulhat a magyar Audi-gyár bővítése

Ősszel megkezdődhet a győri Audi-gyár bővítése – írja szerdai számában a Kisalföld.

2010. augusztus 18. szerda, 08:09

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A megyei napilap cikke szerint már aláírták a szerződést, amellyel a nemzeti vagyonkezelő eladja a cégnek a 200 hektáros egykori lőteret, az építés engedélyeztetése pedig októberre-novemberre lezárulhat.

A munkához az uniós jóváhagyást is meg kell szerezni, mert a terület a Natura 2000 környezetvédelmi program része.

A lap arról ír: akár októberben indulhatnak a munkálatok, hiszen van egy 56 hektáros, a jelenlegi és a leendő gyárterületet összekötő földdarab, amelynek a beépítéséhez nincs szükség különleges engedélyeztetésre.

MTI-Eco
MTI-Eco

Ez is érdekelhet