Kalmár István hétfőn lemondott a Magyar Posta Zrt. igazgatóságának elnöki tisztségéről közölte a Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt. az MTI-vel.
Az MNV Zrt. igazgatósága Kalmár helyett Horváth Gergely Domonkost, a MNV Zrt. vezérigazgatóját választotta a Magyar Posta Zrt. igazgatóságának elnökévé.
Az új elnök munkáját Kalmár István tanácsadóként segíti.
