A versenypolitikai beszélgetések internet-televíziós adásában a szakértő azt mondta: "még nem tudjuk, hogy miért magas az árrés.
Lehet, hogy a szabályozásból adódó piaci kockázatok miatt, arról nincs információnk, hogy az ok versenykorlátozó magatartás lenne."
Polony Gergely a fogyasztói tudatosság szükségességére hívta fel a figyelmet.
A fogyasztóknak jelezniük kellene a problémákat, mert a GVH-nak nincs módja folyamatosan mélységében vizsgálni a piacot.
