BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Új sztrádaszakaszt adnak át hétfőn

Hétfőn nyitják meg a forgalom számára az M31-es autópályát, amely az M0-ás útgyűrű és az M3-as autópálya között biztosít majd közvetlen összeköttetést Gödöllő térségében - közölte a Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt. (NIF Zrt.).

2010. július 23. péntek, 11:08

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az autópályát a délutáni ünnepség után átadják a forgalomnak, így estére már használhatják is az autósok - olvasható a közleményben.

A 12 kilométeres, kétszer 2 sávos, autópályává fejlesztett autóút az M0-ás körgyűrű északkeleti részét köti össze az M3-as autópályával Gödöllőnél.

A mintegy 25 milliárd forintba kerülő M31-est az Európai Unió Kohéziós Alapja 85 százalékban finanszírozta.

Az M43 autópálya második ütemét építő Tisza M-43 Konzorciumot vezető SEDESA S.A. aláírta a szerződést tizenhat alvállalkozó az április vége óta csődvédelem alatt álló Szeviép Zrt.-vel szemben fennálló követeléseinek megvásárlásáról - tájékoztatta a Nemzeti Infrastruktúra-fejlesztő Zrt. pénteken az MTI-t.

Temesvári Zoltán, az alvállalkozókat képviselő ügyvéd a megállapodás részleteiről nem tudott nyilatkozni az MTI-nek, mivel a szerződés üzleti titkokat tartalmaz.

Elmondta: bár ügyfelei nem tudták igényeiket mindenben érvényesíteni, a megállapodás megfelel azoknak a minimális igényeknek, amit még el tudtak fogadni.

MTI-Eco
MTI-Eco

Ez is érdekelhet