A Balatonnál már húsvétkor is érzékelték a gondokat. Mire végre sorok kígyóznának az üzletek előtt, nem lehet azzal foglalkozni - egy kis-, de még egy középvállalkozásnál sem -, hogy órákat adminisztráljanak. Mire ezt "lezongoráznák", hazamennek a vendégek.
Cikkünk a mai Napi Gazdaságban
