BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Fagyszabadságra mennek a dolgozók

Miután a karácsonyi szállítmányok a legtöbb cégtől már elmentek, a jövő évi rendelésállomány pedig meglehetősen bizonytalan, sok dunántúli vállalkozásnál idén minden korábbinál hosszabb lesz az év végi szünet.

2009. december 18. péntek, 05:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Mindebben része van annak is, hogy a munkacsúcsok során összegyűlt szabadnapokat most adják ki. A legtöbb vállalatvezető azt sem titkolja, hogy az év végi ünnepek előtt és alatt lanyhul a munkakedv, arról nem beszélve, hogy az előrejelzések szerint hideg, a fűtés szempontjából is költséges napok következnek.

Persze arra is van példa, hogy a feladatok miatt a két ünnep között és szilveszterkor sem lehet lazítani. Miután a jövő év elején több helyre is szállítani kell, a pécsi Zsolnay Porcelánmanufaktúra Zrt.-nél még a két ünnep között sem lesz teljes leállás – közölte lapunkkal Péterné Marosy Katalin vezérigazgató.

További részletek a Napi Gazdaság pénteki lapszámában

Körtési Zsolt
Körtési Zsolt

Ez is érdekelhet