BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Kiárusítás indult a nagymúltú magyar cégnél

Elindult a szlovák tulajdonban lévő salgótarjáni öblösüveggyár, az R-Glass Hungary Üvegipari Kft. gépi és kézi gyártású termékeinek kiárusítása.

2009. november 26. csütörtök, 04:30

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A szeptember óta felszámolási eljárás alatt lévő társasággal szemben mintegy kétmilliárd forint értékben nyújtottak be követelést a hitelezői. A termelést november elején állította le a felszámoló és jelentette be a dolgozók csoportos létszámleépítését. Megfelelő finanszírozási háttérrel azonban még lehet esély arra, hogy újrainduljon az üveggyártás a több mint százéves múltra visszatekintő üzemben.

További részletek a Napi Gazdaság csütörtöki számában

Körtési Zsolt
Körtési Zsolt

Ez is érdekelhet