A szeptember óta felszámolási eljárás alatt lévő társasággal szemben mintegy kétmilliárd forint értékben nyújtottak be követelést a hitelezői. A termelést november elején állította le a felszámoló és jelentette be a dolgozók csoportos létszámleépítését. Megfelelő finanszírozási háttérrel azonban még lehet esély arra, hogy újrainduljon az üveggyártás a több mint százéves múltra visszatekintő üzemben.
További részletek a Napi Gazdaság csütörtöki számában
