Hiába fizettek ki – prémiumokkal együtt – mintegy százmillió forintot végkielégítésként a BKV személyzeti vezetőjének tavaly márciusban, Szalainé Szilágyi Eleonóra ma is a fővárosi közlekedési társaságnál dolgozhat havi bruttó négymilliós fizetésért – értesült a Magyar Nemzet. A lap információi szerint tavaly nyáron további másfél évvel meghosszabbították humánpolitikai igazgató munkaviszonyát, aki így ez év december 31-ig tölthet be vezető beosztást a BKV-nál. További érdekesség, hogy a munkaviszony meghosszabbítását Balogh Zsolt akkori megbízott vezérigazgató, jelenlegi általános vezérigazgató-helyettes írta alá, aki sajtóhírek szerint a távozóban lévő Kocsis István vezérigazgatói posztjának legfőbb várományosa – olvasható a Magyar Nemzet mai számában. Székelyné Pásztor Erzsébet, a BKV kommunikációs igazgatója a lap szerint elismerte a végkielégítés tényét, azonban összegét nem erősítette meg. Az igazgató a lapnak elmondta: a Szalainével kötött megállapodás szerint munkaviszonya megszűnésekor már semmilyen egyéb járandóság nem illeti meg.
