BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Sokat késnek a vonatok

A nagy meleg miatt lassabban közlekednek a vonatok, a késések miatt éjfélig pótjegy nélkül utazhatunk az InterCity vonatokon.

2009. július 23. csütörtök, 12:44

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A hőség miatt sebességkorlátozásokat kellett bevezetni a teljes vasúti pályahálózaton július 23-án 12 és 19 óra között. A korlátozás miatt jelentős késések, vonatelmaradások és csatlakozásmulasztások várhatók a délutáni vasúti közlekedésben. Az InterCity vonatok éjfélig pót- és helyjegy megváltása nélkül vehetők igénybe - tájékoztatott a MÁV. A mai napra előre megváltott érvényes pót- és helyjegyeket a MÁV-START kezelési költség levonása nélkül téríti vissza. Este 7 óra után a szakemberek megkezdik a forgalom helyreállítását, de a teljes menetrend szerinti közlekedés várhatóan csak a holnap reggelre várható.

Leszák Tamás
Leszák Tamás

Ez is érdekelhet