Ínséges hónapok után, végre „aratnak” a tóparti büfétulajdonosok, játék- és emléktárgyárusok, de most indult be igazán, a „Zimmer frei” is. Ezzel együtt a lapunk által megkérdezett vállalkozók szerint sok jó időre és nagy hajrára lesz szükség ahhoz, hogy a tavalyi forgalom megismételhető legyen – ráadásul az ország más részeiből egyre több mozgóárus is itt próbál szerencsét. Az általában csak néhány napra érkező vendégek a Balatonnál és a Velencei-tónál is a jól felszerelt, könnyen megközelíthető, sokfajta szolgáltatást kínáló standokat kedvelik. A legnagyobb forgalom ott tapasztalható, ahol jelentős összegeket költöttek fejlesztésre.
További részletek a mai Napi Gazdaságban
