BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Megkezdődött az aratás - a balatoni büféseknek

Az utóbbi napok kánikulájának köszönhetően több balatoni és a Velencei-tó partján lévő strandra akár a megtelt táblát is ki lehetett volna tenni.

2009. július 17. péntek, 07:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Ínséges hónapok után, végre „aratnak” a tóparti büfétulajdonosok, játék- és emléktárgyárusok, de most indult be igazán, a „Zimmer frei” is. Ezzel együtt a lapunk által megkérdezett vállalkozók szerint sok jó időre és nagy hajrára lesz szükség ahhoz, hogy a tavalyi forgalom megismételhető legyen – ráadásul az ország más részeiből egyre több mozgóárus is itt próbál szerencsét. Az általában csak néhány napra érkező vendégek a Balatonnál és a Velencei-tónál is a jól felszerelt, könnyen megközelíthető, sokfajta szolgáltatást kínáló standokat kedvelik. A legnagyobb forgalom ott tapasztalható, ahol jelentős összegeket költöttek fejlesztésre.

További részletek a mai Napi Gazdaságban

Körtési Zsolt
Körtési Zsolt

Ez is érdekelhet