BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Elbocsát a Tondach Békéscsabán

Ötven embert küldenek el a Tondach két békéscsabai cserépgyárából az év végéig.

2009. május 23. szombat, 16:51

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Ötven embert küldenek el a Tondach két békéscsabai cserépgyárából az év végéig a gazdasági válság miatt - írta a Békés Megyei Hírlapot idézve az MTI-Eco.  

Az ötven emberből tizenhatnak van határozatlan időre szóló szerződése, a többieket határozott időre vették fel - nyilatkozta a lapnak Felegyi Mihály műszaki igazgató. Hozzátette: az idősebbek közül akit lehet, nyugdíjba küldenek és kifizetik előnyugdíjazásuk költségeit.

A cserépgyár második békéscsabai üzeme idén tavasszal készült el, a beruházás értéke mintegy tizenöt milliárd forint volt.

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet