BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Kezelhetetlenné vált a hazai autópiac

Félreértésen alapul Erdélyi Péter, a Magyar Gépjárműimportőrök Egyesületének társelnöke szerint az, hogy a kormányzat nem támogatja a magyarországi autócsere-programot.

2009. május 21. csütörtök, 17:41

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Nemzeti Fejlesztési és Gazdasági Minisztérium ugyanis részben azzal indokolta a program elutasítását, hogy az autókereskedelem a kormány szerint nem szorul segítségre. Ezzel szemben a kereskedelemben csak a magyarországi autópiacon dolgozó mintegy 70 ezer ember ötöde dolgozik, a fennmaradó 80 százalék pedig valamilyen ipari, szolgáltatói tevékenységet végez.

A tárca emellett még azzal magyarázta a javaslat elutasítását, hogy a Magyarországon gyártott autóknak csak tizedét értékesítik a hazai piacon. Az MGE szerint hibás az országhatárokra, a nemzeti piacokra hivatkozó szemlélet is, mert például a Suzuki esztergomi gyárában készülő autók is megvásárolhatók a németországi roncsprémium keretében, ezzel pedig egy külföldi akció keresletélénkítő hatása éppen Magyarországon érvényesül.

Gablini Gábor, a Gépjármű-márkakereskedők Országos Szövetségének (Gémosz) elnöke hangsúlyozta: Európa húsz országában működik sikeresen roncsprémium-program, amelyek célja nem az előrehozott vásárlások ösztönzése, hanem az autókereskedők készletfinanszírozásból származó tetemes veszteségének enyhítése és az autógyártás beindítása.

A gépjármű-szektor válsága nem a pénzügyi krízis hatására alakult ki: már évekkel ezelőtt láthatók voltak a túltermelésből adódó válságjelek - jelentette ki Gablini. A tavaly gyártott személygépkocsik harmada raktárra került, a finanszírozást biztosító bankszektor pedig az egyik pillanatról a másikra engedte el az autópiacot, amelynek nyomán Magyarországon üzletileg kezelhetetlen folyamatok indultak el.

Erdélyi Péter rámutatott: az autóipari szakma a csere-programhoz nem azonnali pénzbeli juttatást kért az államtól, hanem visszatérítést javasolt: a támogatást az áfa és a regisztrációs adó befizetése után kapták volna meg a vásárlók, ez a konstrukció pedig semmilyen pénzügyi kockázatot nem jelentett volna a központi költségvetésnek.

Bár az autópiaci szervezetek szerint a program mostani elutasítása nem zárja ki, hogy a jövőben Magyarországon is legyen valamilyen roncsprémium-akció, Erdélyi szerint azonban ennek bevezetésére őszig, Gablini szerint pedig az idén nincs reális esély.

Novák Csaba
Novák Csaba

Ez is érdekelhet