BUX 139631.57 0,56 %
OTP 45700 0,88 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Távozik a Magyar Közút vezére

A jövő hónap végétől közös megegyezéssel hagyja ott posztját a vezérigazgató.

2009. május 20. szerda, 12:27

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Június 30-ai hatállyal közös megegyezéssel távozik posztjáról László Sándor, a Magyar Közút Nonprofit Zrt. vezérigazgatója. A poszt betöltésére a Közlekedési, Hírközlési és Energiaügyi Minisztérium pályázatot írt ki.
László elmondta: ő kezdeményezte a szerződésbontást, a technológiai megújuláshoz komolyabb műszaki kompetenciákra van szükség.

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet