Június 30-ai hatállyal közös megegyezéssel távozik posztjáról László Sándor, a Magyar Közút Nonprofit Zrt. vezérigazgatója. A poszt betöltésére a Közlekedési, Hírközlési és Energiaügyi Minisztérium pályázatot írt ki.
László elmondta: ő kezdeményezte a szerződésbontást, a technológiai megújuláshoz komolyabb műszaki kompetenciákra van szükség.
