Szarvadi Loránd, az új tulajdonos vezérigazgatója lapunknak elmondta: a vételárért megkapták a cég készletállományát, eszközeit, de tartozásait is. Az idei két üzletnyitást végrehajtják, sőt további fejlesztéseket is terveznek, ám a gazdaságtalanul nagy üzletekben más – például játékkereskedelmi – boltok nyitása is várható. A piac bizakodva, ám óvatosan tekint az új tulajdonosra.
Részletek a Napi Gazdaság mai számában.
