Nem kizárt, hogy az év végére 20-30 százalékos lesz a piacvesztés - mondta lapunknak Földes Ádám, a Danubius Rádió vezérigazgatója. Szerinte hosszú távon az egyrádiós modell nem működőképes, a Danubiusból egy márka alatt működő komplex portfóliót kíván létrehozni, amellyel a legprofitábilisabb céget szeretné létrehozni a szegmensben.
További részletek a mai Napi Gazdaságban.
