Mind az eljárások száma, mind a bírságok értéke jelentős mértékű növekedés jelent 2007-hez képest: akkor a hatóság 31 esetben összesen 61 millió forint értékben szabott ki büntetéseket. A növekedés az NHH beszámolója szerint a tudatosan vállalt, határozottabb hatósági fellépésnek köszönhető, amellett, hogy több, a megelőző évben kiadott felhívás utóellenőrzésére 2008-ban került sor.
Szinte minden harmadik esetben kellett felszólítani a szolgáltatókat a mintegy 1200 hatósági ellenőrzés során jogkövető magatartásra, de 2007-hez képest 36 százalékkal nőtt a hatósági ellenőrzések száma is. A tavalyi esztendőben az NHH a legtöbb bírságot - mintegy 93 millió forint értékben - az egyedi előfizetői szerződések szabálytalanságai, valamint közel 40 millió forint értékben az általános szerződési feltételek nem megfelelő módosításai miatt szabta ki.
