A társaság a 2007-es 26,2 milliárd után a tavalyi évben 26,5 milliárd forintos árbevételt ért el - jelentette be Várdy Zoltán. A Tv2 vezérigazgatója az 1,3 százalékkal bővülő bevételen kívül a társaság további pénzügyi mutatóiról nem kívánt részletes tájékoztatást adni, azt azonban hangsúlyozta, hogy a ProSiebenSat.1 AG-hez tartozó csatorna a cégcsoporton belül az egyik legnyereségesebb vállalkozásnak számít.
A Tv2 bevételeinek 83 százaléka a spotokból származott, a bővülés ezen a téren némileg elmaradt az árbevétel-növekedés ütemétől, a 2008-as eredményeket főként a szponzorációból és üzletfejlesztésből származó bevételek húzták.
A Tv2 felkészültnek érzi magát a 2009-re valószínűsíthető kedvezőtlen gazdasági környezetre, valamint a hirdetési piac lassulására: a csatornánál a tavalyi évben számos átszervezést és hatékonyságnövelő intézkedést vezetett be. Várdy Zoltán lapunknak megerősítette: továbbra is az a cél, hogy a Tv2 piacvezető televízió legyen Magyarországon, de arra nézve nincsenek konkrét célkitűzéseik, hogy ezt mikor éri el a társaság.
