BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Távozik a Hungexpo vezére

Április végén lejár a Hungexpo Zrt. vezérigazgatójának megbízatása, aki egyben lemond igazgatósági tanácsi tagságáról is.

2009. március 5. csütörtök, 18:27

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

György Miklós eredeti szerződésének lejártával, április 30-án közös megegyezéssel, tulajdonosi egyetértéssel távozik a vállalattól - adta hírül az MTI.

A Hungexpo Zrt. 2005 júniusában került a GL Events cégcsoport érdekeltségébe, a privatizációs szerződésben vállalt modernizáció első fázisa tavaly év végén zárult. A francia cégcsoport 22 millió eurót fektetett be a Budapesti Vásárközpont infrastruktúra-fejlesztésébe: megépült az új multifuncionális G-pavilon, két új fogadócsarnokot alakítottak ki, a meglévő kiállítási pavilonokat korszerűsítéttek, és átrendezték a vásár területét is. A modernizáció második fázisában a tevékenység fejlesztésére - új kiállítások létrehozására, nemzetközi kongresszusok és vállalati nagyrendezvények szervezésére - koncentrál a GL Events.

Novák Csaba
Novák Csaba

Ez is érdekelhet