György Miklós eredeti szerződésének lejártával, április 30-án közös megegyezéssel, tulajdonosi egyetértéssel távozik a vállalattól - adta hírül az MTI.
A Hungexpo Zrt. 2005 júniusában került a GL Events cégcsoport érdekeltségébe, a privatizációs szerződésben vállalt modernizáció első fázisa tavaly év végén zárult. A francia cégcsoport 22 millió eurót fektetett be a Budapesti Vásárközpont infrastruktúra-fejlesztésébe: megépült az új multifuncionális G-pavilon, két új fogadócsarnokot alakítottak ki, a meglévő kiállítási pavilonokat korszerűsítéttek, és átrendezték a vásár területét is. A modernizáció második fázisában a tevékenység fejlesztésére - új kiállítások létrehozására, nemzetközi kongresszusok és vállalati nagyrendezvények szervezésére - koncentrál a GL Events.
