BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Fenntarthatósági díjat kapott a Magyar Telekom

A hazai, sőt a közép-európai vállalatok közül is egyedül a Magyar Telekom (MT) Nyrt. került be a zürichi székhelyű Sustainable Asset Management (SAM) 2009-es Fenntarthatósági Évkönyvébe.

2009. február 22. vasárnap, 16:45

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A SAM felelős a Dow Jones fenntarthatósági indexének szakmai értékeléséért. A Dow Jones által meghívott vállalatok körébe a világ 2500 legnagyobb cége kerülhet csak be. A mintegy hatvan szektor eredményeit feldolgozó összeállításban az MT-t az ezüst kategóriába sorolták. Ugyancsak a második legjobb kategóriában szerepel a társaság a vezetékes távközlési szektoron belül, ahol olyan további vállalatok kaptak helyet, mint a France Télécom, a Korea Telecom és a Telecom Italia. Az arany kategóriába a BT, a Deutsche Telekom, a spanyol Telefónica és a kanadai Telus tudott bekerülni.

Novák Csaba
Novák Csaba

Ez is érdekelhet