BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Surányi György egyszerűbbé tette életét

Lemondott az MTelekomnál betöltött igazgatóság tagságáról Surányi György.

2006. augusztus 22. kedd, 11:56

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Magyar Telekom bejelentette, hogy Surányi György, a társaság igazgatóságának tagja a cég soron következő rendkívüli közgyűlésén (2006. október 9-ével) lemondott igazgatósági tagságáról.

Surányi, a Banca Intesa Group közép-európai regionális igazgatója, kelet-európai bankjának elnöke azzal indokolta lemondását, hogy az elmúlt időszakban jelentősen megnövekedtek a munkakörével járó feladatai, valamint más, szakmai érdeklődési körébe tartozó, az ország szempontjából fontos munkára is felkérést kapott (tagja lett a konvergenciatanácsnak).

Komócsin Sándor
Komócsin Sándor

Ez is érdekelhet