BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Such György lett a Magyar Rádió elnöke

Such Györgyöt választotta a Magyar Rádió elnökévé a közszolgálati médiumot felügyelő közalapítvány kuratóriuma - jelentette be a testület maratoni, hétórás budapesti tanácskozását követően hétfőn Gellért Kis Gábor elnök.

2006. július 11. kedd, 10:53

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az MTI tájékoztatása szerint a 29 tagú testület tanácskozásán 28-an adtak le érvényes voksot; 19-en támogatták Such György megválasztását, kilencen pedig ellen szavaztak, ami annyit jelent, hogy éppen a médiatörvényben minimálisan megkívánt számú szavazatot kapta az elnök. A délelőtt óta tartó tanácskozáson tájékoztatása szerint öt és fél-hat órán át hallgatták meg a jelöltet.

Madarász János
Madarász János

Ez is érdekelhet