Az LCD piac Magyarországon már lényegében csak a 17 colosnál nagyobb képernyőkből áll - hangzott el a sajtótájékoztatón. Az elkövetkezendő években a képernyők közötti gyorsasági (frissítési sebességi) verseny megszűnik és látványosan elterjednek majd a 19 colos képernyők, illetve a széles sávú LCD monitorok, amik a tévéktől eltérően 16:10-es képarannyal működnek.
