Zajácz István a Kemira magyarországi növénytermesztési üzletág vezetője érdeklődésünkre elmondta: Magyarországon idén összesen 35-40 millió eurós árbevételt várnak, a tavalyi 20 millió eurós bevételhez képest.
A cég azt is bejelentette, hogy január 16-án lezárultak a nagy beruházások, amelyek során a gyártásegységeket növelték, illetve 1 milliárd forintos beruházással korszerűsítették a gyártási technológiát. A Kemira a Transcenter Műtrágyagyárral együtt folytatja tevékenységét - a cégnek egyébként Budapesten található a régióközpontja.
