Emlékezetes, hogy 2002-ben még Kiss Péter akkori munkaügyi miniszter az Országos Érdekegyeztető Tanács alakuló ülésén ígéretet tett a távozó állami vezetők szupervégkielégítésének megszünetetésére, de az ügyben semmilyen érdemi lépés nem történt. A Magyar Nemzet információi szerint Mándoki 80 és 150 millió forint közötti végkielégítésre számíthat. Tóth Judit a GKM szóvivője elmondta: még folyamatban vannak az egyeztetések a távozó ex-vezérrel.
