BUX 139163.44 -0,1 %
OTP 45380 0,18 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Mindenki az M6-os beszállítója akar lenni

Eddig mintegy tucatnyian - köztük cégek mellett magánemberek, vállalkozók is - jelezték a Magyar Bányászati Hivatal Veszprémi Bányakapitányságán, hogy az épülő M6-os autópálya Érd–Dunaújváros közötti területe mellett kutatnának.

2004. október 10. vasárnap, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Főként agyagot, kavicsot és homokot keresnének - erősítették meg a NAPI Gazdaság információit a bányakapitányságon. Az intézménynél elmondták, hogy többen már meg is kapták a munkák első fázisát jelentő elvi kutatási engedélyeket. Lapunk információi szerint az érdeklődők főként arra számítanak, hogy az építő M6 Duna Autópálya Konzorcium alvállalkozói lehetnek.

Folytatás a hétfői NAPI Gazdaságban

Bognár Máté
Bognár Máté

Ez is érdekelhet